Украинский колледж им. В. О. Сухомлинского №272

8645 просмотров

Город Киев
Адрес ул. Луначарского, 5а
Вебсайт http://www.ukrcollege.kiev.ua
Рейтинг 2.72 согласно 235 14 оценкам
Отзывов 14
Воспитатели / Учителя 3.02
Состояние комнат / классов 3.26
Руководство 2.72
Питание 2.85
Отсутствие коррупции 1.74
× Спасибо Ваше мнение учтено
Украинский колледж им. В. О. Сухомлинского №272
Киев ул. Луначарского, 5а

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)


Иностранные языки: английский с 1 класса, французский с 5 класса.

Профильные классы (10-11):

  • гуманитарный;
  • физико-математический;
  • общественно-гуманитарный.

Кроме того, предусмотрены занятия в группах:

  • педагогика;
  • психология;
  • программирование;
  • основы делопроизводства;
  • экономика.

Сотрудничество с Украинским педагогическим университетом им.Драгоманова, Киевским национальным экономическим университетом, Киевским государственным университетом архитектуры и строительства.


Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Вчителька
2
# 22 ноя, 2017 года в 21:14
Поганих вчителів не буває - Закон Природи - при поганому вожаку - сім"я страждає .. Незаконно потрапив в Коледж , який створила Василина Миколаївна , незаконно й піде досить таки скоро ..
Ученица
1
# 22 ноя, 2017 года в 13:28
Учителя унижают детей!Василий (Бухалыч) Михайлович, дети его не раз видели с бутылкой спиртного.Сегодня он налетел на детей с криками и перегаром. Дети бежали с воплями и визгами . На предмете Физкультура он выражался матом не про себе, а довольно громко!ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ!!!!!!!!!
Вероника
5
# 18 сен, 2017 года в 19:56
Чуєш "" папа "" , якщо ти папа , ти знаєш , що МОЗ , СЕС , Пожежна Служба категорично забороняє використання Азбесту в школі , чи ти ворог своїй дитині ?? Чому В Актовому Залі , Бібліотеці , класах підвісні стелі "" Армстронг "" без Сертифікатів дозволу використання в школі , ?? Комісія приймала школу до готовності - за ХАБАРІ ???? Де система УЗО , датчики задимлення та горіння проводки ?? Впаде стеля - хто нестиме відповідальність ?? Захищай й далі своїх корупціонерів ..
Вероника
5
# 18 сен, 2017 года в 19:24
Чуєш "" папа "" , те , що ви в інтернеті вивішуєте кошторис ремонтів - ця схема відкатів добре відома - ви фірмі , яка робить ремонти даєте роботу - вони вам дають "" відкати "" - де СПРАВЕДЛИВИЙ КОШТОРИС ??????????????ДЕ ТЕНДЕРИ ДЕ ????????? Іномарку може купити "" папа "" маючи ДВОХ синів , які їсти також хочуть щодня ?????????
Вероника
5
# 18 сен, 2017 года в 19:17
Чуєш "" папа "" , ти від від кого пишеш , чи ти і є той КУШ - Шнирь ?? Уважно читай коментарі та дивись на дату .. Покривання та приховування злодійських дій - є така ж сама корупція . Чи ти не знаєш про Наказ Президента України , про ПЕРШОЧЕРГОВЕ працевлаштування Героїв Майдану та Героїв АТО , а не брати свого "" братка "" на ДВІ посади - фізкерівником та Завгоспом !!!!!!!! Столяром та сантехніком !!!!! Це і є монополізація та узурпація Влади в Школі .. ТРЕТІЙ КОСТЮМ ШИЄШ - бо нажертися в столовій школи не можеш , - також в інтернеті є кількість з"їденого на горбу учнів ??????????
Папа
-11
# 18 сен, 2017 года в 15:47
Вероника, вы не перепутали случайно школу? Там уже год, как спенился состав благотворительного фонда и все затраты до копейки вывешивают в интернет. Или вы предсталяете предыдущее правление? За прошлый год не было тренажеров. "У вас ус отклеился".
Вероника
5
# 23 авг, 2017 года в 15:16
Они обнаглели от вседозволенности и безнаказанности , что за наши деньги покупали ТРЕНАЖЁРЫ в спорт зал , для личного пользования .. Интересно , остался хоть один тренажёр или растащили с электроинструментами ?? Хотелось бы , чтобы вернули всё что они украили и присвоили ..
Вчителька
15
# 09 авг, 2017 года в 19:36
Пані Ірино , ви дуже не переймайтесь , вони не знають Закон Природи , бо не читають Українські Казочки - де добро завжди перемагає зло .. Коли БОГ Карає Особу - то БОГ розум відбирає - у них БОГ відібрав Совість , Честь та Гідність .. Подивіться на тих ЛЮСТРОВАНИХ "" злодіїв в Законі ""- потвора на потворі .. А ви знаєте , яке свавілля відбувалось в школі , коли людей викидали на вулицю за Правду , за Справедливість , за те . що не давали розкрадати школу , за те , що Зіна Яківлівна хотіла бачити на Державних Іспитах доньку Щербатенка !!!О до чого дійшли - коли всю "" братву "" та "" мертвих душ "" влаштовували , створивши ТРЕСТ по відмиванню грошей ..Чому ви не розпочинаєте Карну Справу проти "" злодіїв в Законі "" , вони квартири , дачі , іномарки купували на вашому горбу та підлеглих - ви бачили , хто тягнув всю роботу - а хто кишені набивав - де частина персоналу - на вулицю викинули .. Ви почитайте сайти Школа 272 - відгуки .. Благодійний Фонд школи 272 .. За бандитизм не ЛЮСТРАЦІЯ потрібна -- КОНФІСКАЦІЯ ТА 12 років тюрми ..........
Ірина
2
# 09 авг, 2017 года в 16:41
У мене провчились в цій школі обдві дитини. Старшому повезло більше, ще залишився більш-менш контингент вчителів, які чомусь вчать, а не принижують і не присмикаються перед директоркою, інакже премій не буде. А вот молодшему геть не повезло. Вчителі взагалі, а саме, вчителька історії називала цей клас дуже слабким, а класний керівник стояв і мовчав, а коли моєму синові сказалі, що він розумово відсталий, та ще і при дитині, я не витримала. Да, він був не такий як всі, аутичного складу, але не можна вчителям так себе вести, тим паче, що вчився він добре, тільки треба було письмово йому давати завдання виконувати. Директорка нас взагалі почала цькувати, ми з трудом закінчили 9-ть класів, казала нам, нехай хоч який атестат отримує. Це взагалі жах, коли люди, а не кажу, що директор навчального закладу так себе веде. Але ми закінчили школу все одно, АЛЕ НЕ ЦЮ, тільки травма дуууже довго проходила, да і не до кінця ще. Прйшло 2 роки, Зараз здали ЗНО і поступили у ВНЗ. Завжди мріяла цій дурі так сказати. Хайруліну начеб-то відправили на пенсію, прийшов новий директор, думала, щось змінеться. Жаль, взагалі то починалося все не так, як вийшло. Мабуть, щось пороблено- спадщина.
вчителька
15
# 03 май, 2017 года в 22:56
щорічні побори ГОТІВКОЮ - це організоване бандформування , з влаштування всіх своїх родичів та "" мертвих душ "" .. Ви прийдіть послухайте , що працівники говорять про того Щербатенка , та почитайте всі сторінки сайтів , що батьки пишуть .. школа 272 - відгуки .. потвора школи 272 - дача Тарути С . О .. Благодійний Фонд Школи 272 ... Школа з 2 000 000 річним бюджетом , а вигляд має , як сирітка , чого не скажеш про нерухомість оргзлочинців ..
Андрій
15
# 26 мар, 2016 года в 12:47
Вступний внесок у 2016 теж 2000 гривень за дитину. Багато пафосу і директор школи сфокусована на собі (в наявності культ директора), а не на учнях. Не прозорий благодійний фонд (на рік збирає до 900 тис. Гривень, а коледж обшарпаний (тобто потенційна корупція та нецільове використання коштів). Коледж з поглибленим вивченням англійської, але заняття тільки. 3 рази на тиждень і у групі 15 дітей (половвина класу)
Оля
11
# 28 сен, 2015 года в 21:05
вступительный взнос 2000 грн, в 2015 г.
мама бывшей ученицы
10
# 22 май, 2015 года в 15:12
Много пафоса и понтов, не тратьте время на дорогу, чтоб учится в колледже им. Сухомлинского.
Даниил Тихонов
-2
# 13 мар, 2013 года в 17:42
всем привет! севодня я раскажу вам про ето говно! хорошая школа но там самые злые учителя,особенно Маринна Володимеровна! она уничтожет любую надежду на хорошыю оценку!!! P.S. я даун
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...