Детский сад «Ромашка»

5465 просмотров

(044) 522-08-29

Город Киев
Адрес ул. Теремковская, 10
Телефон (044) 522-08-29
Рейтинг 4.93 согласно 30 6 оценкам
Отзывов 6
Воспитатели / Учителя 5.00
Состояние комнат / классов 4.67
Руководство 5.00
Питание 5.00
Отсутствие коррупции 5.00
× Спасибо Ваше мнение учтено
Детский сад «Ромашка»
Киев ул. Теремковская, 10
(044) 522-08-29

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)


Принимает детей с 3 лет. 

4 класса начальной школы. 

Хореография, карате, плетение бисером. 

Спортзал (инструктор), музыкальный зал. 

Психолог. 

Работает с 7:30 до 19:30.


Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
Ольга
0
# 31 май, 2017 года в 21:58
Дуже вдячна педагогічному колективу НВК "Ромашка", зокрема директору Олені Іванівні, заступнику директора Яніні Геннадіївні, першому вчителю Ользі Олексіївні, музичному керівнику Тамілі Павлівні, вчителю англійської мови Олені Вікторівні, вихователю групи продовженого дня Вікторії Олександрівні, психологу Ользі Григорівні, помічнику вихователя Катерині Володимирівні й іншим працівникам закладу. Я вважаю, що з першим учителем сину пощастило. Адже Ольга Олексіївна - талановитий і справедливий педагог, який любить дітей, розкриваючи їхній потенціал, не боїться експериментів, з розумінням і повагою ставиться як до дітей, так і до батьків. Окрім методично правильно організованого навчального процесу, Ольга Олексіївна постійно залучає дітей до виховної роботи. Скільки екскурсій відвідали діти за рік! Були в музеях хліба, іграшок, визволення Києва, центрі "Лего" і вибору професій, цирку, сферичному кінотеатрі, на дослідницьких станціях юних натуралістів, хлібзаводі "Кулиничі" тощо. Діти запам'ятають це на все життя! Дуже подобається те, що математика й англійська мова викладаються за програмою "Росток". У школі є гуртки - хор, карате, хореографія. Щомісяця проводяться вистави. Особливо хочеться відзначити високий рівень проведення свят у школі завдяки професійному підходу музичного керівника Таміли Павлівни. Різноманіття дитячих пісень, хореографічних постановок, режисерська майстерність, цікаві ідеї і злагоджена робота всіх діток - це просто неперевершено! Син завжди із великим задоволенням іде до школи "Ромашка". А це для мене основний показник якості.
Оксана
0
# 26 авг, 2014 года в 15:19
Отличный садик. У меня уже третий ребенок идет в этот сад. Прекрасная заведующая Елена Ивановна, она делает все возможное, чтобы наши дети себя комфортно чувствовали. Домашняя обстановка, прекрасные педагоги, много дополнительных занятий, очень хорошее питание….короче все что надо для спокойствия родителей.
Людмила
0
# 16 май, 2013 года в 22:18
Вихователі прекрасні. З душею підходять до своєї роботи. Також у садочку дуже смачна їжа - діти люблять там їсти. Щира подяка всім працівникам садочка.
Мама
0
# 20 ноя, 2011 года в 22:23
Перевели ребенка с 132. Ребенку очень нравится, хорошие учителя, отличное отношение к детям, много экскурсий и.т.д. Ребенок в школу ходит с большим удовольствием. Руководству и учителям СПАСИБО!
Оксана
0
# 23 дек, 2010 года в 10:06
Чудовий садочок !!!
лідія
0
# 22 сен, 2010 года в 08:58
Чудовий садочок-школа. Прекрасні вихователі. Дуже смачно готують.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...